piątek, 16 marca 2012

...

Hej!
Nie chce mi się już pisać tu na spocie.. Ale jednak postanowiłam, że chociaż raz na tydzień coś tu dodam. 
We wtorek były już zdjęcia klasowe. Nie dodam  bo niektóry osoby nie życzyły sobie udostępniać go gdziekolwiek. No chyba, że za kilka miesięcy, jak mi się zbierze na wspomnienia. Na zdjęciu wyszłam całkiem ok, co się zdarza nie często. Niestety nie mamy ŻADNEGO zdjęcia z naszym wychowawcą. Przez 3 lata... nieźle. W środę chłopacy z 3b przynieśli nasze stare zdjęcia z podstawówki i porównywaliśmy je z tegorocznymi. Maskara jak My się wszyscy zmieniliśmy! Ale najfajniejszy to był Przemcio :D Śmiechu przy tym co nie miara :)
Do Wawy prawdopodobnie nie jadę. Moja mama powiedziała, że się nie wyrobię jak dzień po mam 18. Poza tym nie zebrała by się grupa, bo kto by chciał jechać po lekcjach w piątek do teatru i na 2 godzinki do Arkadii. To stanowczo za mało czasu. 
A co do 18, może wiecie co kupić i chłopakowi i dziewczynie? Zupełnie nie mam pomysłu. Madzi może kupię kuferek wypełniony rafaello bo je uwielbia, ale Konkowi? Nie mam pojęcia.
Dziś nie byłam na sks-sie w siate bo nie miałybyśmy jak wrócić do domu. Grałam tylko na wf. I okazało się, że między-powiatowe jednak są tylko nie znamy jeszcze terminu. Ale jak tak pacze jak my gramy to wyżej niż 4 nie zajmiemy na 100 %. Ale trzeba wierzyć w cuda, bo może się uda :)
4 Kwietnia moje urodziny. Od Kaśki i Anki zażyczyłam sobie deskorolkę. Mam nadzieję, że jak im wszystko wytłumaczę to kupią taką, jaką chce. :) Już nie mogę się doczekać. 
I nareszcie mamy piątek :d dziś w klasie było 16 osób na 28 :D Prawie połowa pojechała na dni otwarte do Bema do Oki. Fajnie było jak tak mało osób w klasie :) Siedziałam z Dudziem i granie w karty odchodziło :D
A jutro próbny egzamin z maty i części przyrodniczej. Masakra, jak mi się nie chce -,- Po tym jak sprawdzili naszą część humano- przyrodniczą to ja się boję co będzie z tą. Tak na Nas nakrzyczeli, że nam słabo poszło, że masakra! A z resztą szkoda słów, bo może nie wszyscy się interesują historią albo polakiem, i nie musimy tego pisać na 100% co?! W końcu to miał byś próbny dla sprawdzenia siebie a nie do oceniania przez nauczyli..
Dziś kupiłam wafle ryżowe w polewie truskawkowej i Tarczyn Jabłko- truskawka. Zajadam się tym teraz. Mniamciu! ;3
Pzdr.all:)
i na koniec nasze podpisy :) tylko Evcika nie ma :(1 komentarz:

  1. Te wafle ryżowe są świetne :d Tylko jest ich mało :D Pisanie na Spocie jest fajne :D
    A klasowe fotki zawsze dają potem dużo uśmiechu!

    Wiem, że trochę męczę już tym częstszym pisaniem postów, ale mam przyjemność znów zaprosić!

    OdpowiedzUsuń